Over dit project
Goede klik met Zapfix ook de andere kant op. Zij zijn onze vaste partij voor het veiligstellen en herstellen van beeldmateriaal bij bijzondere situaties zoals waterschade of brand. Meer info staat op zapfix.nl.
De uitdaging
De vraag van de klant
Bij micro-reparaties op moederbord-niveau wordt er met microscopen en fijne soldeerbout gewerkt. De technici kunnen hun werk niet zomaar onderbreken voor iedere binnenkomende klant. Tegelijk moet het pand ook buiten openingstijden beveiligd zijn, want de voorraad reserve-onderdelen en toevertrouwde apparaten is waardevol.
Onze oplossing
De gekozen aanpak
Wij installeerden een hoogwaardig camerasysteem met scherpe binnen- en buitencamera's, plus een Ajax-alarmsysteem met bewegingsmelders en sirene voor de uren buiten openingstijden. In de reparatieruimte staat een intake-scherm waarop live de voorzijde en wachtruimte zichtbaar zijn, zodat de technici weten wanneer er een klant binnenkomt zonder hun werk te onderbreken.
Het resultaat
Wat het opleverde
Technische invulling
Hoogwaardige binnen- en buitencamera's
Securetech NVR met app-toegang
1 dag
Bijzonderheden
- Ajax-alarmsysteem met PIR-bewegingsmelder en HomeSiren
- Live intake-scherm in reparatieruimte
- Combinatie camera + alarm door één partij
In beeld
Het project in beeld












